;

Kasaforte Liber

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kasaforte kaq e vecante, eshte ajo qe ju duhet per te ruajtur gjerat tuaja me vlere, ne formen e nje libri ajo nuk dallohet fare qe eshte nje kasaforte, mund te ruani: parat, bizhuterite apo cdo gje tjeter, material celik, me 2 celesa te perfshire , madhesia: 240 x 155 x 55 mm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kasaforte kaq e vecante, eshte ajo qe ju duhet per te ruajtur gjerat tuaja me vlere, ne formen e nje libri ajo nuk dallohet fare qe eshte nje kasaforte, mund te ruani: parat, bizhuterite apo cdo gje tjeter, material celik, me 2 celesa te perfshire , madhesia: 240 x 155 x 55 mm.

Trixie Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.