;

Ngrohese Saray WHT 6040

(0 Vleresime)

5,490 Lekë 5,990 Lekë (-8%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • NGROHESE SARAY Modeli: WHT 6040, kodi: NG12785, ofron ngrohje cilesore gjate diteve te ftohta, paisur me element ngrohje 3+ 1, Mbulon hapsira me siperfaqe 100 m3, Paisur me rrota per transport te lehte, Fuqia: 2700 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #51190

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

NGROHESE SARAY Modeli: WHT 6040, kodi: NG12785, ofron ngrohje cilesore gjate diteve te ftohta, paisur me element ngrohje 3+ 1, Mbulon hapsira me siperfaqe 100 m3, Paisur me rrota per transport te lehte, Fuqia: 2700 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.