;

Pastrues Misri

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Pastrues per misrat, dizanjuar per te mbeldhur sa me shpejt kokrrat e misrit nga kalliri, pa lodhje dhe mundim, ndertuar nga materiale cilesore dhe teper rezistente, Praktik dhe i nevojshem ne kuzhinen tuaj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pastrues per misrat, dizanjuar per te mbeldhur sa me shpejt kokrrat e misrit nga kalliri, pa lodhje dhe mundim, ndertuar nga materiale cilesore dhe teper rezistente, Praktik dhe i nevojshem ne kuzhinen tuaj.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.