;

Mbajtese Me 2 Sirtare

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese me 2 sirtare, ideale per ruajtjen e aksesoreve te ndryshem sipas deshires, material druri bambuje, Dimensione: 35.5 x 23 x 15.5 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese me 2 sirtare, ideale per ruajtjen e aksesoreve te ndryshem sipas deshires, material druri bambuje, Dimensione: 35.5 x 23 x 15.5 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.