;

Vazo Zbukuruese

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Vazo zbukuruese, me dizanj te bukur me fjongo dhe lule, material porcelani, Madhesia: rreth 20 cm. Ne ngjyrat: pink dhe e bardhe.
Sasia
Raporto

Kodi: #49354

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Vazo

Kontakt

Shperndaje

Vazo zbukuruese, me dizanj te bukur me fjongo dhe lule, material porcelani, Madhesia: rreth 20 cm. Ne ngjyrat: pink dhe e bardhe.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.