;

Mikser Dore Sokany

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Mikser Dore Sokany Modeli: HM-363, per perdorim ne kuzhine, i duhuri per rrahjen e vezeve apo pergatitjes se brumit te embelsirave, 5 nivele shpejtesie, material plastike me 2 cifte aksesoresh per trazim perfekt te brumit, praktik ne perdorim, Fuqia: 300 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #49351

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Mikser Dore Sokany Modeli: HM-363, per perdorim ne kuzhine, i duhuri per rrahjen e vezeve apo pergatitjes se brumit te embelsirave, 5 nivele shpejtesie, material plastike me 2 cifte aksesoresh per trazim perfekt te brumit, praktik ne perdorim, Fuqia: 300 W.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.