;

Tapet Puzzle

(0 Vleresime)

150 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Tapet puzzle per ambinetin tuaj, Me dizanj kaq te bukur dhe te bute me push, Mund ta formoni me sa flete te deshironi, vetem ne ngjyra pana, madhesia e fletes: 30 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tapet puzzle per ambinetin tuaj, Me dizanj kaq te bukur dhe te bute me push, Mund ta formoni me sa flete te deshironi, vetem ne ngjyra pana, madhesia e fletes: 30 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.