;

Makineri Per Makarona

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Makineri manuale per pergatitjen e makaronave thjeshte ne shtepi, material inoks i cilesise se larte, mjafton te pergatisni brumin e makaronave dhe me pas ta vendosni ne paisje dhe te rrotulloni leven per prerjen e tyre sipas formes tradicionale te tyre. Praktik per perdorim ne cdo kuzhine.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Makineri manuale per pergatitjen e makaronave thjeshte ne shtepi, material inoks i cilesise se larte, mjafton te pergatisni brumin e makaronave dhe me pas ta vendosni ne paisje dhe te rrotulloni leven per prerjen e tyre sipas formes tradicionale te tyre. Praktik per perdorim ne cdo kuzhine.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.