;

Kasaforte Elektronike

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Kasaforte elektronike, qe te ruani te sigurta parate, bizhuterite, pasaportat apo dokumentet tuaja me vlere, E bërë nga çeliku, mund ta vendosni ate në dollapë, rafte apo kudo qe deshironi, me një tastierë dixhitale të lehtë për tu programuar që është e thjeshtë për tu kyçur dhe zhbllokuar duke hyrë në kombinimin tuaj të sigurisë. Me 2 celesa emergjente per akses me te shpejte dhe te menjehershem, Funksionon me bateri.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kasaforte elektronike, qe te ruani te sigurta parate, bizhuterite, pasaportat apo dokumentet tuaja me vlere, E bërë nga çeliku, mund ta vendosni ate në dollapë, rafte apo kudo qe deshironi, me një tastierë dixhitale të lehtë për tu programuar që është e thjeshtë për tu kyçur dhe zhbllokuar duke hyrë në kombinimin tuaj të sigurisë. Me 2 celesa emergjente per akses me te shpejte dhe te menjehershem, Funksionon me bateri.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.