;

Shtrydhese Frutash Sonifer

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese Frutash Sonifer Modeli: SF-5522, Per leng te shendetshem dhe natyral te frutave dhe perimeve plot vitamina cdo dite, ndertuar nga material inoks i cilesise se larte, me 2 nivele shpejtesie, kapaciteti i enes se lengut: 600 ml ndersa i kontenierit: 1 liter, Fuqia: 400 W, paisur me sistem sigurie, i lehte per tu pastruar.
Sasia
Raporto

Kodi: #49239

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese Frutash Sonifer Modeli: SF-5522, Per leng te shendetshem dhe natyral te frutave dhe perimeve plot vitamina cdo dite, ndertuar nga material inoks i cilesise se larte, me 2 nivele shpejtesie, kapaciteti i enes se lengut: 600 ml ndersa i kontenierit: 1 liter, Fuqia: 400 W, paisur me sistem sigurie, i lehte per tu pastruar.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.