;

Skuter Elektrik

(0 Vleresime)

32,990 Lekë 39,990 Lekë (-18%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Skuter elekrtik, Ideal per te levizur ne vende te ndryshme, ndertuar nga alumin i cilesise se larte, Shpejtesia maksimale: 30 km, Me ekran, bori dhe drita per ndricim ne erresire, Mban deri ne 25 km me nje karikim te vetem, Lehtesisht i paloshem cka e ben te pershtashem per ta marre me vete edhe ne udhetimet tuaja.
Sasia
Raporto

Kodi: #49193

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Skuter elekrtik, Ideal per te levizur ne vende te ndryshme, ndertuar nga alumin i cilesise se larte, Shpejtesia maksimale: 30 km, Me ekran, bori dhe drita per ndricim ne erresire, Mban deri ne 25 km me nje karikim te vetem, Lehtesisht i paloshem cka e ben te pershtashem per ta marre me vete edhe ne udhetimet tuaja.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.