;

Dollap Portativ

(0 Vleresime)

4,490 Lekë 6,490 Lekë (-31%)

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Dollap portativ per te sistemuar gjithcka ne shtepine tuaj, ideal për ruajtjen e rrobave, librave, lodrave apo këpucëve, Me disa sirtare te paisur edhe me kapaket perkates per hapjen dhe mbylljen e tyre, ndertuar nga materiale teper cilesore dhe rezistente ndaj ujit dhe pluhurit, Me dizanj te bukur modern qe pershtatet ne cdo ambient! Dimensionet: 110 x 37 x 148 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #49110

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Dollap

Kontakt

Shperndaje

Dollap portativ per te sistemuar gjithcka ne shtepine tuaj, ideal për ruajtjen e rrobave, librave, lodrave apo këpucëve, Me disa sirtare te paisur edhe me kapaket perkates per hapjen dhe mbylljen e tyre, ndertuar nga materiale teper cilesore dhe rezistente ndaj ujit dhe pluhurit, Me dizanj te bukur modern qe pershtatet ne cdo ambient! Dimensionet: 110 x 37 x 148 cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.