;

Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan kaq i bukur per femra, me nje dizanj te vecante me printe, modern dhe praktik, super material, Masa: S-L.
Sasia
Raporto

Kodi: #49097

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan kaq i bukur per femra, me nje dizanj te vecante me printe, modern dhe praktik, super material, Masa: S-L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.