;

Mbajtese Fshesash

(0 Vleresime)

1,090 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Organizuesi i duhur per te sistemuar fshesat e pastrimit apo aksesore te tjere duke vendosur rregull ne ambinetin tuaj, me 5 hapsira per vendosjen e tyre dhe 5 varese per furca, sfungjere, cadra e te tjera, e pershtashme edhe per mbajtjen e veglave te ndryshme pune, E përkryer për t’u përdorur në kuzhinë, tualet, garazh, bodrum, kopsht e kudo tjeter, Montim i thjeshte me vida, Qe te kuseni si duhet hapiren tuaj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Organizuesi i duhur per te sistemuar fshesat e pastrimit apo aksesore te tjere duke vendosur rregull ne ambinetin tuaj, me 5 hapsira per vendosjen e tyre dhe 5 varese per furca, sfungjere, cadra e te tjera, e pershtashme edhe per mbajtjen e veglave te ndryshme pune, E përkryer për t’u përdorur në kuzhinë, tualet, garazh, bodrum, kopsht e kudo tjeter, Montim i thjeshte me vida, Qe te kuseni si duhet hapiren tuaj.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.