;

Kostum Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kostum per femra, Kanatiere + tuta te shkurtra, dizanj i bukur sportiv Balenciaga, material cilesor, Masat: S-L.
Sasia
Raporto

Kodi: #48991

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Veshje Sportive

Kontakt

Shperndaje

Kostum per femra, Kanatiere + tuta te shkurtra, dizanj i bukur sportiv Balenciaga, material cilesor, Masat: S-L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.