;

Jastek Anatomik

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Jastek anatomik, krijuar për të siguruar mbeshtetje te vazhdueshme per qafën dhe kokën tuaj, ju ofron nje pervoje te rehatshme duke reduktuar dhimbjet ne shpatullat dhe shpinën, lejon muskujt e qafës tuaj të relaksohen permes qendrimit te duhur, Dizajni i veçantë i kurbës siguron mbështetje maksimale të qafës. Me veti elastike cka e ben ate te ruaje formen e tij fillestare.
Sasia
Raporto

Kodi: #48875

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Jastek

Kontakt

Shperndaje

Jastek anatomik, krijuar për të siguruar mbeshtetje te vazhdueshme per qafën dhe kokën tuaj, ju ofron nje pervoje te rehatshme duke reduktuar dhimbjet ne shpatullat dhe shpinën, lejon muskujt e qafës tuaj të relaksohen permes qendrimit te duhur, Dizajni i veçantë i kurbës siguron mbështetje maksimale të qafës. Me veti elastike cka e ben ate te ruaje formen e tij fillestare.

Trixie Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.