;

Tenxhere Gatimi 2 ne 1

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Tenxhere gatimi 2 ne 1, Me 2 tenxhere dizenjuar njera per gatime te ndryshme dhe tjetra per gatime te shendetshme me avull, Material inoks i cilesise se larte, Doreza ergonomike per lehtesi ne perdorim, paisur edhe me kapakun qelqi perkates, Diameter: 18 cm, Kapacitet: 2 liter.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tenxhere gatimi 2 ne 1, Me 2 tenxhere dizenjuar njera per gatime te ndryshme dhe tjetra per gatime te shendetshme me avull, Material inoks i cilesise se larte, Doreza ergonomike per lehtesi ne perdorim, paisur edhe me kapakun qelqi perkates, Diameter: 18 cm, Kapacitet: 2 liter.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.