;

Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan kaq i bukur per femra, dizanj i bukur me pika dhe stil i vecante, teper modern dhe praktik, ne ngjyrat: blu dhe lejla, masat: S-L.
Sasia
Raporto

Kodi: #48561

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan kaq i bukur per femra, dizanj i bukur me pika dhe stil i vecante, teper modern dhe praktik, ne ngjyrat: blu dhe lejla, masat: S-L.

Fashion Shop