;

Grirese Ushqimesh

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Grirese manuale ushqimesh Modeli: JX588, Ideale per grirjen e frutave, erezave dhe perimeve ne pak minuta pa lodhje, Me doreze per ta terheqeur pa nevoje te energjise elektrike, Thika prerese te mprehta per coptim perfekt, Per perdorim ne cdo kuzhine.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Grirese manuale ushqimesh Modeli: JX588, Ideale per grirjen e frutave, erezave dhe perimeve ne pak minuta pa lodhje, Me doreze per ta terheqeur pa nevoje te energjise elektrike, Thika prerese te mprehta per coptim perfekt, Per perdorim ne cdo kuzhine.

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.