;

Kuti Ushqimi

(0 Vleresime)

350 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Kuti Ushqimi, ne forme rrethore me hapsire me 3 ndarje per lloje te ndryshme ushqimesh, ideale sidpmos per fruta perfekt per ta marr me vete ne pune, shkolle apo kudo tjeter, Material plastike i cilesise se larte, Kapaciteti: 1.2 liter.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kuti Ushqimi, ne forme rrethore me hapsire me 3 ndarje per lloje te ndryshme ushqimesh, ideale sidpmos per fruta perfekt per ta marr me vete ne pune, shkolle apo kudo tjeter, Material plastike i cilesise se larte, Kapaciteti: 1.2 liter.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.