;

Tas Plastik Kuzhine

(0 Vleresime)

350 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Tas plastik, ideale per perdorim multifunksional ne kuzhine, me kapak mbylles dhe doreza per mbajtjen e tij, Kapaciteti: 7 liter.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tas plastik, ideale per perdorim multifunksional ne kuzhine, me kapak mbylles dhe doreza per mbajtjen e tij, Kapaciteti: 7 liter.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.