;

Jumpsuit Per Femra

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Jumpsuit per femra, dizanj i bukur elegant, teper modern dhe praktik, super material, ne ngjyrat: i kuq dhe i zi, masat: S, M, L.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Jumpsuit per femra, dizanj i bukur elegant, teper modern dhe praktik, super material, ne ngjyrat: i kuq dhe i zi, masat: S, M, L.

Fashion Shop