;

Ibrik Elektrik Portabel

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ibrik Elektrik Portabel Silver Crest Modeli: SC-988, Me nje dizanj te vecante krijuar per komoditetin dhe sigurine tuaj, me fuqi te larte 600 W për të ngrohur shpejt ujin, perfekt per pergatitjen e caji apo kafes se preferuar, me fikje automatike dhe tregues te nivelit te ujit, Kapaciteti: 0.6 litra, I palsoshem cka e ben praktik per ta marre me vete edhe ne udhetimet tuaja duke kursyer hapsiren tuaj!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ibrik Elektrik Portabel Silver Crest Modeli: SC-988, Me nje dizanj te vecante krijuar per komoditetin dhe sigurine tuaj, me fuqi te larte 600 W për të ngrohur shpejt ujin, perfekt per pergatitjen e caji apo kafes se preferuar, me fikje automatike dhe tregues te nivelit te ujit, Kapaciteti: 0.6 litra, I palsoshem cka e ben praktik per ta marre me vete edhe ne udhetimet tuaja duke kursyer hapsiren tuaj!

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.