;

Maske Gjumi Me Muzike Me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Per ju qe deshironi te relaksoheni dhe te keni nje gjume te qete, Maske teper komode per ta vendosur ne pjesen e syve, Mundeson lidhje me bluetooth me telefonin, ipad, tuaj duke ju dhene mundesine te degjoni muzike pa pasur nevojen e kufjeve shtese, Cilësi e shkëlqyeshme e tingullit me altoparlantë të rregullueshëm, material 100 % pambuku dhe poliester qe sigurojne ndjesi te bute dhe te rehatshme, Karikohet per 2-2.5 ore dhe zgjat deri ne 8 ore duke siguruar qe te mos zgjoheni gjate nates, Me butona per ta ndaluar muziken dhe rregulluar volumin, Karikohet me fishe usb, Ideale per ta marre me vete edhe ne udhetimet tuaja, meditim apo per disa minuta relaksi ne pune.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Per ju qe deshironi te relaksoheni dhe te keni nje gjume te qete, Maske teper komode per ta vendosur ne pjesen e syve, Mundeson lidhje me bluetooth me telefonin, ipad, tuaj duke ju dhene mundesine te degjoni muzike pa pasur nevojen e kufjeve shtese, Cilësi e shkëlqyeshme e tingullit me altoparlantë të rregullueshëm, material 100 % pambuku dhe poliester qe sigurojne ndjesi te bute dhe te rehatshme, Karikohet per 2-2.5 ore dhe zgjat deri ne 8 ore duke siguruar qe te mos zgjoheni gjate nates, Me butona per ta ndaluar muziken dhe rregulluar volumin, Karikohet me fishe usb, Ideale per ta marre me vete edhe ne udhetimet tuaja, meditim apo per disa minuta relaksi ne pune.

Trixie Shop