;

Grill Elektrike

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Grill Elektrike, Ideale per gatime te ndryshme pa tym, perfekte per pjekjen e mishit, perimeve apo ushqimeve te tjera, Siperfaqja e pjekjes e madhe me material qeramike jo-ngjitese, Tabaka per mbledhjen e vajit duke bere qe ushqimet te gatuhen ne menyre te shendetshme pa yndyre, Me doreza mbajtese rezistente ndaj nxehtesise per perdorim me te thjeshte, e lehte per tu pastruar, Dimensione rreth: 41 x 35 cm. Per perdorim kudo ne ambinetet e brendshme apo edhe ato te jashtme.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Grill Elektrike, Ideale per gatime te ndryshme pa tym, perfekte per pjekjen e mishit, perimeve apo ushqimeve te tjera, Siperfaqja e pjekjes e madhe me material qeramike jo-ngjitese, Tabaka per mbledhjen e vajit duke bere qe ushqimet te gatuhen ne menyre te shendetshme pa yndyre, Me doreza mbajtese rezistente ndaj nxehtesise per perdorim me te thjeshte, e lehte per tu pastruar, Dimensione rreth: 41 x 35 cm. Per perdorim kudo ne ambinetet e brendshme apo edhe ato te jashtme.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.