;

Loder Me Muzike Per Krevat Bebesh

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Loder me muzike per krevat bebesh, Qe ta vendosni lehtesisht te krevati i tyre dhe t'ju siguroni atyre nje gjume te qete, Me arushee loder prej plastike me ngjyra terheqese, aftesi per tu rrotulluar 360 grade dhe muzike te kendshme, Punon me bateri, Me kontrollues per ta fikur ne momentin kur ate e ze gjumi, Qe femija juaj te rritet i lumtur cdo dite!
Sasia
Raporto

Kodi: #48147

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Loder me muzike per krevat bebesh, Qe ta vendosni lehtesisht te krevati i tyre dhe t'ju siguroni atyre nje gjume te qete, Me arushee loder prej plastike me ngjyra terheqese, aftesi per tu rrotulluar 360 grade dhe muzike te kendshme, Punon me bateri, Me kontrollues per ta fikur ne momentin kur ate e ze gjumi, Qe femija juaj te rritet i lumtur cdo dite!

Toy Shop