;

Tenexhere Elektrike

(1 Vleresime)

1,490 Lekë 1,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Tenxhere elektrike, Kaq praktike per te pergatitur ne menyren me te thjeshte dreken tuaj, Ideale per makarona, supe apo edhe per te zier veze, me kapak qelqi dhe buton per fikje dhe ndezje, material inoks, i sigurt nga mbinxehja, Kapaciteti: 1.8 litra, i pershtatshem per kudo.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tenxhere elektrike, Kaq praktike per te pergatitur ne menyren me te thjeshte dreken tuaj, Ideale per makarona, supe apo edhe per te zier veze, me kapak qelqi dhe buton per fikje dhe ndezje, material inoks, i sigurt nga mbinxehja, Kapaciteti: 1.8 litra, i pershtatshem per kudo.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.