;

Kostum Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kostum kaq i bukur per femrat stil, nje kombinim modern bluze + tuta te shkurtra, material pambuku, ngjyra te ndryshme,Masat: S-2XL
Sasia
Raporto

Kodi: #48095

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Veshje Set

Kontakt

Shperndaje

Kostum kaq i bukur per femrat stil, nje kombinim modern bluze + tuta te shkurtra, material pambuku, ngjyra te ndryshme,Masat: S-2XL

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.