;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, me dizanj modern Boss, material pambuku, ne ngjyrat e bardhe dhe e zeze, Masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #47838

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, me dizanj modern Boss, material pambuku, ne ngjyrat e bardhe dhe e zeze, Masat: S, M, L.

Fashion Shop