;

Set Me 3 Drita

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,490 Lekë (-34%)

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Set me 3 drita LED, Ideale per ti vendosur kudo dhe ndricuar ambientin tuaj ne dhoma, dollap, makine etj, mund të caktoni kohën për 30 minuta, me dizanj elegant dhe stil, mund te zgjidhni vete nivelet e ndricimit, Funksionojne me bateri, Me buton per fikjen dhe ndezjen si dhe telekomande per kontrollin e tyre nga larg.
Sasia
Raporto

Kodi: #47538

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Set me 3 drita LED, Ideale per ti vendosur kudo dhe ndricuar ambientin tuaj ne dhoma, dollap, makine etj, mund të caktoni kohën për 30 minuta, me dizanj elegant dhe stil, mund te zgjidhni vete nivelet e ndricimit, Funksionojne me bateri, Me buton per fikjen dhe ndezjen si dhe telekomande per kontrollin e tyre nga larg.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.