;

Sistemuese Kepucesh

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Sistemuesja me e vecante e kepuceve, Sistemon dhe mbledh kepucet duke shamngur rremujen, me dizanj per ta vendosur pas deres duke kursyer ne menyre perfekte hapsiren tuaj, me 12 kate ku secili ze deri ne 3 pale kepuce cka do te thote qe ne total mund te mbani deri ne 36 pale kepuce, e bukur dhe teper e thjeshte per ta montuar, Material alumin me PVC. E duhura per cdo shtepi!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Sistemuesja me e vecante e kepuceve, Sistemon dhe mbledh kepucet duke shamngur rremujen, me dizanj per ta vendosur pas deres duke kursyer ne menyre perfekte hapsiren tuaj, me 12 kate ku secili ze deri ne 3 pale kepuce cka do te thote qe ne total mund te mbani deri ne 36 pale kepuce, e bukur dhe teper e thjeshte per ta montuar, Material alumin me PVC. E duhura per cdo shtepi!

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.