;

Kostum Per Meshkuj

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kostum kaq i bukur per meshkuj, Bluze + tuta, Me dizanj modern ne stil sportiv, material cilesor, Masat: S-2XL.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kostum kaq i bukur per meshkuj, Bluze + tuta, Me dizanj modern ne stil sportiv, material cilesor, Masat: S-2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.