;

Zorre Freskuese Per Ambiente Te Jashtme

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Zorre freskuese per ambiente te jashtme, sperkat dhe freskon ne te nejten kohe, ideale per te kontrolluar temperaturen e mjedist perreth, nxjerr ujin me sperkatje duke formuar imazhin e nje mjegulle, mund te perdoret per lokale, kopesht, plazh e kudo tjeter, E thjeshte dhe efikase, Gjatesia e zorres: 10 m.
Sasia
Raporto

Kodi: #47359

Kategori:Elektronika, Klima, Klimatizues

Kontakt

Shperndaje

Zorre freskuese per ambiente te jashtme, sperkat dhe freskon ne te nejten kohe, ideale per te kontrolluar temperaturen e mjedist perreth, nxjerr ujin me sperkatje duke formuar imazhin e nje mjegulle, mund te perdoret per lokale, kopesht, plazh e kudo tjeter, E thjeshte dhe efikase, Gjatesia e zorres: 10 m.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.