;

Depilator Brown 3 ne 1

(0 Vleresime)

2,190 Lekë 2,990 Lekë (-27%)

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Depilator per femra Gemei Brown 3 ne 1 Modeli: BR-3026, largon qimet lehtesisht ne vetem pak minuta, E pershtatshme per cdo pjese te trupit, Punon me nje sistem prej 20 piskatoresh per te kapur edhe qimet me te imeta, Me 2 nivele shpejtesie, Ne paketim vjen se bashku me 2 koka shtese: koken mbrojese dhe koken per per depilim me prerje se bashku me furcen e pastrimit dhe karikuesin.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Depilator per femra Gemei Brown 3 ne 1 Modeli: BR-3026, largon qimet lehtesisht ne vetem pak minuta, E pershtatshme per cdo pjese te trupit, Punon me nje sistem prej 20 piskatoresh per te kapur edhe qimet me te imeta, Me 2 nivele shpejtesie, Ne paketim vjen se bashku me 2 koka shtese: koken mbrojese dhe koken per per depilim me prerje se bashku me furcen e pastrimit dhe karikuesin.

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.