;

Mbajtese Erezash

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 2,490 Lekë (-40%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese erezash, seti i pershtashem per cdo kuzhine, permban 12 mbajtese per 12 lloje te ndryshme erezash te vendosura ne 2 kate, me bazen e rrotullueshme per lehtesine tuaj gjate servirjes, Ndertuar nga materiale cilesore, Dizanj elegant cdo i shtoje bukuri kuzhines dhe tavolines suaj!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese erezash, seti i pershtashem per cdo kuzhine, permban 12 mbajtese per 12 lloje te ndryshme erezash te vendosura ne 2 kate, me bazen e rrotullueshme per lehtesine tuaj gjate servirjes, Ndertuar nga materiale cilesore, Dizanj elegant cdo i shtoje bukuri kuzhines dhe tavolines suaj!

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.