;

Xhezve Elektrike Teba

(0 Vleresime)

2,690 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Xhezve Elektrike Teba Kodi: XH12733, Per ju qe e doni kaq shume kafen turke, Me kapacitet 300 ml per 4 filxhane kafeje, Me sistem mbrojtje nga mbinxehja, Material inoks i cilesise se larte dhe doreze rezistente ndaj nxehtesise, Baze qe rrotullohet ne 360 grade, Fuqia 800 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Xhezve Elektrike Teba Kodi: XH12733, Per ju qe e doni kaq shume kafen turke, Me kapacitet 300 ml per 4 filxhane kafeje, Me sistem mbrojtje nga mbinxehja, Material inoks i cilesise se larte dhe doreze rezistente ndaj nxehtesise, Baze qe rrotullohet ne 360 grade, Fuqia 800 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.