;

Mikrovale Candy

(0 Vleresime)

11,590 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Mikrovale Candy Modeli: CMXW20DS 38000255 Kodi: MK12398 Me nje dizanj klasik gjen zbatim ne cdo shtepi, Ideale per ngrojen e shpejte te cdo ushqimi tuaj, Me programe te ndryshme gatimi dhe nivele te ndryshme te temperatures, Vëllimi i brendshëm 20 l, Pajisur me sistemi te përhapjes uniforme të mikrovalëve, Ekonomike pasi nuk shpenzon shume energji, Fuqia: 700 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mikrovale Candy Modeli: CMXW20DS 38000255 Kodi: MK12398 Me nje dizanj klasik gjen zbatim ne cdo shtepi, Ideale per ngrojen e shpejte te cdo ushqimi tuaj, Me programe te ndryshme gatimi dhe nivele te ndryshme te temperatures, Vëllimi i brendshëm 20 l, Pajisur me sistemi te përhapjes uniforme të mikrovalëve, Ekonomike pasi nuk shpenzon shume energji, Fuqia: 700 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.