;

Mikrovale Candy

(0 Vleresime)

14,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Mikrovale Candy Modeli: CMXG20DR 38000257, Kodi: MK11551, Me nje dizanj klasik gjen zbatim ne cdo shtepi, Ideale per ngrojen e shpejte te cdo ushqimi tuaj, Me 8 programe te ndryshme gatimi, Nivele te ndryshme te temperatures, Vëllimi i brendshëm 20 l, Pajisur me sistemi te përhapjes uniforme të mikrovalëve, Ekonomike pasi nuk shpenzon shume energji, Fuqia: 700 W. Dimensione: 26 x 36 x 45 cm. Ngjyre e kuqe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mikrovale Candy Modeli: CMXG20DR 38000257, Kodi: MK11551, Me nje dizanj klasik gjen zbatim ne cdo shtepi, Ideale per ngrojen e shpejte te cdo ushqimi tuaj, Me 8 programe te ndryshme gatimi, Nivele te ndryshme te temperatures, Vëllimi i brendshëm 20 l, Pajisur me sistemi te përhapjes uniforme të mikrovalëve, Ekonomike pasi nuk shpenzon shume energji, Fuqia: 700 W. Dimensione: 26 x 36 x 45 cm. Ngjyre e kuqe.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.