;

Hekur Hekurosje Adler

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Hekur hekurosje ADLER Modeli: AD 5032, Kodi: HE12944, Per hekurosje perfekte te rrobave tuaja, Me 5 funksione te ndryshme ideal per hekurosje ne te thate, me sprucim uji dhe 3 menyra te hekurosjes me avull, Pllake hekursoje prej qeramike e cila rreshqet lehtesisht ne cdo lloj materiali, me sistem vetepastrimi, anti kalk dhe anti rrjedhje, Fikje automatike, Kapaciteti i depozites se ujit: 350 ml, Fuqia: 3000 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Hekur hekurosje ADLER Modeli: AD 5032, Kodi: HE12944, Per hekurosje perfekte te rrobave tuaja, Me 5 funksione te ndryshme ideal per hekurosje ne te thate, me sprucim uji dhe 3 menyra te hekurosjes me avull, Pllake hekursoje prej qeramike e cila rreshqet lehtesisht ne cdo lloj materiali, me sistem vetepastrimi, anti kalk dhe anti rrjedhje, Fikje automatike, Kapaciteti i depozites se ujit: 350 ml, Fuqia: 3000 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.