;

Samsung 10 Plus

(1 Vleresime)

49,990 Lekë 59,990 Lekë (-17%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Samsung Galaxy S10 Plus, Lancuar ne shkurt te vitit 2019, Pajisur me teknologjine GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 6.4 inches, Rezolucioni: 1440 x 3040 pixels, Me sistem Android 9.0, CPU: Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M4 & 2x2.31 GHz Cortex-A75 & 4x1.95 GHz Cortex-A55) - EMEA/LATAM , kapaciteti i memories: 128 GB, 8 GB RAM; Me kamera kryesore te trefishte: 12 MP, f/1.5-2.4, 26mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, Dual Pixel PDAF, OIS 12 MP, f/2.4, 52mm (telephoto), 1/3.6", 1.0µm, AF, OIS, 2x optical zoom 16 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide), 1/3.1", 1.0µm, Super Steady video , Video: [email protected],, kamera per selfie e dyfishte:10 MP, f/1.9, 26mm (wide), 1/3", 1.22µm, Dual Pixel PDAF, 8 MP, f/2.2, 22mm (wide), 1/4", 1.12µm, depth sensor , Bluetooth: 5.0, A2DP, LE, aptX, kapacitet i baterise: 4100 mAh, Dimensione: 157.6 x 74.1 x 7.8 mm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Samsung Galaxy S10 Plus, Lancuar ne shkurt te vitit 2019, Pajisur me teknologjine GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 6.4 inches, Rezolucioni: 1440 x 3040 pixels, Me sistem Android 9.0, CPU: Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M4 & 2x2.31 GHz Cortex-A75 & 4x1.95 GHz Cortex-A55) - EMEA/LATAM , kapaciteti i memories: 128 GB, 8 GB RAM; Me kamera kryesore te trefishte: 12 MP, f/1.5-2.4, 26mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, Dual Pixel PDAF, OIS 12 MP, f/2.4, 52mm (telephoto), 1/3.6", 1.0µm, AF, OIS, 2x optical zoom 16 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide), 1/3.1", 1.0µm, Super Steady video , Video: [email protected],, kamera per selfie e dyfishte:10 MP, f/1.9, 26mm (wide), 1/3", 1.22µm, Dual Pixel PDAF, 8 MP, f/2.2, 22mm (wide), 1/4", 1.12µm, depth sensor , Bluetooth: 5.0, A2DP, LE, aptX, kapacitet i baterise: 4100 mAh, Dimensione: 157.6 x 74.1 x 7.8 mm.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.