;

Dekor Per Ditelindje

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Dekor kaq i bukur per festen e ditelindjes, me shkrimin " Happy Birthday" , tullumbace me forma te ndryshme dhe delfine, Ne ngjyre blu, Qe ambienti festiv te marr pamjen e duhur!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Dekor kaq i bukur per festen e ditelindjes, me shkrimin " Happy Birthday" , tullumbace me forma te ndryshme dhe delfine, Ne ngjyre blu, Qe ambienti festiv te marr pamjen e duhur!

Home Dekor