;

Dekor Per Ditelindje

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Dekor kaq i bukur per festen tuaj te ditelindjes, Permban: perde metalike + flamuj me shkrimin Happy Birthday + tullumbace, Ne ngjyrat silver dhe gold, Qe ambienti juaj festiv te marr pamjen e duhur!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Dekor kaq i bukur per festen tuaj te ditelindjes, Permban: perde metalike + flamuj me shkrimin Happy Birthday + tullumbace, Ne ngjyrat silver dhe gold, Qe ambienti juaj festiv te marr pamjen e duhur!

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.