;

Kemishe Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kemishe kaq e bukur per femra, me dizanj me bicikleta, stil klasik, ngjyre e bardhe, Masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #44412

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Këmisha

Kontakt

Shperndaje

Kemishe kaq e bukur per femra, me dizanj me bicikleta, stil klasik, ngjyre e bardhe, Masat: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.