;

Kuti Per Ilace

(0 Vleresime)

99 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Kuti per ruajtjen e ilaceve dhe vitaminave, Me nje dizanj unik kjo kuti ju lejon të organizoni në mënyrë të përshtatshme ilaçet tuaja dhe vitaminat për çdo ditë të javës pasi ajo eshte e ndare ne 7 kuti te vogla ku secila perfaqson nje dite te javes, Ndertuar nga materiale te sigurta per shendetin, Ideale per ju qe perdorni vitamina apo si nje dhurate per prinderit dhe gjysherit tuaj qe te organizojne me se mire menyren e perdorimit te ilaceve te tyre!
Sasia
Raporto

Kodi: #44404

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Kuti per ruajtjen e ilaceve dhe vitaminave, Me nje dizanj unik kjo kuti ju lejon të organizoni në mënyrë të përshtatshme ilaçet tuaja dhe vitaminat për çdo ditë të javës pasi ajo eshte e ndare ne 7 kuti te vogla ku secila perfaqson nje dite te javes, Ndertuar nga materiale te sigurta per shendetin, Ideale per ju qe perdorni vitamina apo si nje dhurate per prinderit dhe gjysherit tuaj qe te organizojne me se mire menyren e perdorimit te ilaceve te tyre!

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.