;

Mbajtese Per Qerasje

(0 Vleresime)

890 Lekë 990 Lekë (-10%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese per qerasje kaq e bukur dhe e vecante, Me nje dizanj dekorativ ne formen e nje lule me petale, perfekte per te mbajtur fruta, karamele, embelsira apo snack te ndryshme, rrotullohet per ta mbyllur dhe hapur ne cdo moment qe deshironi, Praktike dhe komode kur qerasni miqte tuaj ne shtepi!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese per qerasje kaq e bukur dhe e vecante, Me nje dizanj dekorativ ne formen e nje lule me petale, perfekte per te mbajtur fruta, karamele, embelsira apo snack te ndryshme, rrotullohet per ta mbyllur dhe hapur ne cdo moment qe deshironi, Praktike dhe komode kur qerasni miqte tuaj ne shtepi!

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.