;

Kostum Sportiv

(0 Vleresime)

3,590 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kostum sportiv per meshkuj, Me 2 pjese: triko me zinxhire + tuta, dizanj i bukur modern, material pambuku, ne ngjyre i zi, masat: S-2XL.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kostum sportiv per meshkuj, Me 2 pjese: triko me zinxhire + tuta, dizanj i bukur modern, material pambuku, ne ngjyre i zi, masat: S-2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.