;

Xhup Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Xhup i shkurter per femra, me push te bute nga brenda, me kapuc dhe dizanj te bukur, Teper modern, Masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #44245

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Xhupa

Kontakt

Shperndaje

Xhup i shkurter per femra, me push te bute nga brenda, me kapuc dhe dizanj te bukur, Teper modern, Masat: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.