;

Procesor ushqimesh 7 ne 1

(0 Vleresime)

3,290 Lekë 6,990 Lekë (-53%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ska Gjendje

  • Procesori modern i ushqimeve Sokany 7 ne 1, Kombinon tiapret e nje mikseri, grireseje dhe blenderi, Ne kete menyre ju mund te pergatisni supa, salca te shijshme, koktejle apo te grini ushqime, Me 2 nivele shpejtesie, Thika prerese prej celiku inoks, Fuqia: 600 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Procesori modern i ushqimeve Sokany 7 ne 1, Kombinon tiapret e nje mikseri, grireseje dhe blenderi, Ne kete menyre ju mund te pergatisni supa, salca te shijshme, koktejle apo te grini ushqime, Me 2 nivele shpejtesie, Thika prerese prej celiku inoks, Fuqia: 600 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.