;

Peme per Krishtlindje

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Peme Krishtlindjesh e dendur e mbuluar me bore. Me e bukura qe mund te keni kete fundvit. Me dekorime te ndryshme si boce pishe dhe qershi. Madhesia 150 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Peme Krishtlindjesh e dendur e mbuluar me bore. Me e bukura qe mund te keni kete fundvit. Me dekorime te ndryshme si boce pishe dhe qershi. Madhesia 150 cm.

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.