;

Kostum Per Meshkuj

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Kostum sportiv per meshkuj, Me 2 pjese: Bluze + tuta, Dizanj modern Versace, Bluza ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, Masat: S-2XL.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kostum sportiv per meshkuj, Me 2 pjese: Bluze + tuta, Dizanj modern Versace, Bluza ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, Masat: S-2XL.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.